Menu Zavřeno

Naše služby Detail Dílna

slider

Služby

Vaše auto, motorku, loď, letadlo nebo třeba i karavan dám “do laťe”. Mojí odměnou je nejenom honorář, ale především váš úžas na novým “lookem” vašeho milovaného stroje. V Detail Dílně jsou pro vás připravené všechny základní, ale i speciální služby spojené s optickým detailingem exteriéru i interiéru.

Laik by byl velice překvapený, jak rychle se vyvíjí technologie spojené s optickou péči o laky nových i starších vozů. Snažíme se držet krok s dobou a našim zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby reflektující aktuální světové trendy.

Detailingové mytí

To je základ veškeré péče o vůz. Správný způsob auta zachovává dokonalý vzhled auta po mnoho let. V našem mycím boxu používám jen vyzkoušenou kosmetiku od detailingových firem. Dokážu dodat krásu jak zcela zanedbanému vozu, tak automobilu již ošetřenému některým z našich programů.

Renovace a leštění laku

O to tu jde především. Odstranění mikro škrábanců po nešetrném mytí, zvětralé vrstvy od slunce nebo ptačího trusu, vlásečnic z kartáčů nebo hologramů po neodborném leštění není žádný problém. Ke každému laku přistupuji zcela individuálně. Hledám optimální postup pro daný typ laku, kdy zohledňuji jeho tvrdost, odstín a samozřejmě míru poškození.

Vždy se snažím z laku “vytáhnout” maximální lesk. Samozřejmostí je opět maximální šetrnost, což v tomto  případě znamená co nejmenší úbytek laku (resp. vyváženost mezi množstvím odstranění staré vrstvy a výsledným optickým efektem). S našimi leštičkami, zkušenostmi a citem pro detail nezůstane žádné místo Vašeho vozu bez ošetření.

Opravy a renovace

Detailing interiéru

Říká se, že umýt auto zvenku dokáže každý. Umýt ho dobře, a přitom šetrně k laku karosérie už málokdo. Interiér však představuje další posun v disciplíně zvané detailing. Rozmanitost používaných materiálů, barvy, záhyby – tady se prostě láme chleba

Voskování karoserie

Nejdostupnější forma ochrany automobilu – po dohodě vybereme ten nejlepší a nejvhodnější produkt pro váš vůz. Záleží vždy na vašich preferencích a způsobu používání konkrétního vozu. Trvanlivost se pohybuje mezi několika týdny až několika měsíci. Tento typ ochrany se dá aplikovat například i na kola. Výhodou je především nižší cena oproti keramické ochraně, musí se však aplikovat výrazně častěji.

Detailing interiéru

Keramická ochrana

Aktuálně nejrozšířenější způsob ochrany vozu, a to především díky poměru cena/výkon. Používáme certifikovanou keramiku holandské firmy Cartec s technologií SiCarbon. Při běžném užívání vydrží minimálně 3 roky. Lak chrání před vnějšími vlivy – např. UV záření, kyselé deště, pryskyřice ze stromů, ptačí trus atd. Ochrana dokáže zabránit i drobným škrábancům. Dá se aplikovat nejen na karoserii, ale také na další části vozidla (kola, výfuk, světlomety, motorový prostor, plastové díly apod.). Výhoda toho řešení spočívá i v možnosti prodloužit životnost až na 10 let při každoročním servisu.

Aplikace PPF fólií

PPF fólie představuje v současné době nejodolnější ochrannou vrstvu laku. Některá dokáže zastavit klidně i klíček vandala. I tady podle vašich požadavků vybereme vždy tu nejlepší volbu – ať už to bude fólie s perfektní hydrofobní vlastností, fólie zvýrazňující lesk nebo tzv. samo hojící fólie, která se po drobném poškození sama opraví. Aplikace PPF fólii vyžaduje nejen zručnost a zkušenosti “lepiče”, ale v mnoha případech i školení a certifikace od výrobců těchto fólii. Tým naší dílny je v kontaktu se zástupci výrobců a díky tomu má vždy k dispozici aktuální know-how.

Keramická ochrana

Čistění motorového prostoru s následnou ochranou

Motor je srdcem auta, proto si zaslouží náležitou pozornost. Váš motor vyčistíme kombinací trpělivosti a využitím řady speciálních šetrných přípravků, kartáčků, páry apod. Neméně důležitá je i následná ochrana všech gumových, plastových i kovových příslušenství motoru, aby příští čištění bylo snazší. Tato služba je dle našich zkušeností využívána nejen příznivci dokonalé optiky vozu, ale často ji volí i ti, kterým záleží na špičkové mechanické kondici vozu. U dokonale čistého motoru lze totiž lépe prováděn nejen velké servisní zásahy, ale i pravidelné inspekce stavu a běžná servis.

Ošetření střech kabrioletů

Střechu strojně neleštíme, ale pečlivě ručně vyčistíme. Umím pracovat jak s mohérovou, tak i vinylovou střechou. Pro déletrvající efekt aplikujeme nano ochranu, která odpuzuje vodu a tím vykazuje samočistící schopnost. V DetailDílně v rámci této služby po dohodě se zákazníkem provedeme i celkovou kontrolu systému mechanismu pro skládání střechy. Důležitá část těchto prací je věnována kontrole a čištění odtokových kanálků pro odvod vody. Část pozornosti věnujeme i místu, kam se střecha skládá. V případě potřeby většího servisního zásahu doporučíme vhodný postup.

Čistění motorového prostoru

Opravy a renovace alu kol

Protože využíváte služeb Detail Dílny, předpokládáme, že chcete dovést všechny části vašeho vozu k úplné vizuální dokonalosti. Kromě leštění a aplikací ochranných vrstev nabízíme profesionální opravy a lakování ráfků, aby vypadaly znovu jako nové. Tak jako boty dělají člověka, kola dělají auto.

Zajištění lakování poškozených dílů

Zdaleka ne všechny škrábance a poškození lze napravit leštičkou nebo broušením. Často je poškozený díl potřeba znovu nalakovat. Spolupracuji s největší kapacitou v oboru auto lakýrnictví. Nezaleknu se tedy ani veteránů, specifických barev či jiných výzev.

Detailingové mytí

Až 6ti letá ochrana s produktem Ceramic Guard