Menu Zavřeno

slider

Mercedes Benz S AMG line ( PPF )


Úplně nová S klasse, v AMG line, longu a s výbavou za asi milion korun. Pokyn od pana majitel byl jasný, ochránit vůz tím nejlepším, co umíme. A můj pokyn do Mercedesu v Praze na Chodově? Ať na nic nesahají 🙂

Vždy je lepší veškerou předprodejní přípravu nechat na zkušeneném detailerovi, ve finále majiteli šetřím peníze za případné opravy a nutné dolešťování po někom jiném. Je nejlepší nechat prostě vše na mě a převzít auto tak jak přijelo z továrny. V posledních měsících si na to dealeři rychle zvykají. To jen tak na okraj. Na mě pak čeká odstranit z auta zbytky lepidel, krycí fólie, kartony v interiéru a vozidlo poprvé pořádně umýt a připravit buď na polep, nebo leštění a keramickou ochranu.

Tato S klasse se celá lepila do ochranné fólie se zárukou na 12 let, včetně všech klavírních lesklých ploch v interiéru! Použité fólie byly Suntek Reaction a Stek z plotru v interiéru. Suntek má největší tloušťku v mikronech ze všech folií a skvělou lesklost a hloubku, s Stekem v interiéru se zase skvěle detailně pracuje.

To, co nejde stále ještě zalepit, šlo do keramické ochrany. Konzervoval jsem kola a brzdiče. Křemičitý povlak dostal i kožený interiér a samozřejmě došlo i na všechny skla. Foto a krátké video z práce přikládám níže.

Majiteli přeji hodně šťastných km, měl jsem tu čest ho vracet do jeho garáže a těch 10km z dílny jsem si hodně užil! 🙂

Celková doba práce 5 dní

Video z práce