Menu Zavřeno

slider

Lotus Elise 111R


Na tomto puristickém sporťáku se čistilo a leštilo vše, co si dovedete představit. Lotus si doposud užíval spíše rychlou jízdu na okreskách a na okruzích než vzhledové wellness. Toto chtěl změnit nový majitel a na to si vybral mě. Čistilo se od stop gum, asfaltů a náletů brzdového prachu. A co jen trochu šlo, se kvůli čistění a následnému leštění a ochraně rozebral.

Celé auto jsem musel leštit dost opatrně, abych ho nepřehřál, vždyť je na něm všechno vlastně z ,,plastu“. Během leštění se auto vyloženě měnilo k nepoznání. Žlutá pastelka chytala obrovský lesk, navíc samozřejmě zmizely všechny škrábance, které jinak tolik kazily vzhled. Byla to ale velmi zdlouhavá práce, 90% auta jsem leštil v kombinace leštiček mini a nano. Tady není moc míst, na které můžete použít leštičku s velkým kotoučem… :/

Celý výsledek podtrhla grafenová keramická ochrana na minimálně 50tkm. Ošetřoval se dále samozřejmě interiér, soft top střecha, motor. Kola jsem ale jen základně vyčistil, půjdou totiž co nevidět na renovaci. Výsledek posuďte na videu a v galerii.

Celková doba práce cca 45h

Video