Menu Zavřeno

slider

Citroen C5 proměna


Poslední dobou bývám stále častěji nařčen, že dělám na samých zánovních nebo dokonce nových autech, navíc velmi drahých autech a že leštění s ochranou musí kvůli tomu stát určitě majlant. To ale vůbec není pravda a na tomhle příkladu Vám to zkusím dokázat. 🙂 Proměna tohoto Citroenu C5 stála totiž 12 tisíc korun a to mi vzhledem k efektu, který jsem dosáhl přijde opravdu dobrá cena. Posuďte sami na videu.

Auto přitom prošlo vším, co je pro dobrý výsledek třeba udělat a nic tak nebylo ošizeno. Na autě proběhla důkladná příprava před leštěním v podobě předmytí, mytí a dekontaminace, následným zalepením všech nebezpečných míst, hran a lišt zakrývací páskou, měřením tloušťky laku před leštěním i během leštění. Navíc došlo i k ochraně laku v podobě grafenového vosku s výdrží cca 4-6 měsíců, vyleštění oken z obou stran, naimpregnování pneumatik atd atd.

Na web přidávám auta zajímavá nebo projekty s příběhem. A taky podle času, kterého je méně a méně. Aktuální situaci u mě na dílně můžete tak sledovat zejména v příbězích na sociálních sítích Instagramu a Facebooku 🙂

Celková doba práce cca 20h