Menu Zavřeno

slider

BMW 340 M performance


Úžasná sportovně elegantní a zároveň fanouškovská specifikace BMW 3er. To byla 340i s doplňky M performance a elegantním interiérem.

Auto bylo jen párkrát v kartáčové myčce během běžných servisů, přesto to stačilo na to, aby tato tolik oblíbená perleť byla naprosto schovaná pod šedivou mlhovinou – rozdíl je dobře na fotce v galerii. Díky velmi měkkému laku a opravdu jen povrchovému poškození jsem našel neskutečně silnou jednokrokovou leštící kombinaci, kdy jsem po klasickém dvoukroku musel sáhnout jen lokálně na pár místech. Samozřejmě jsem obnovil i klavírní černé lišty kolem oken. Zkrátka detailing. 🙂

Proměna tady byla obrovská a celou práci ještě podtrhla mou osvědčená keramická ochrana ve dvou vrstvách na cca 60tkm. Velký progres nastal i uvnitř.

Vůbec poprvé po skoro 80tkm se čistila kůže a že jí tady je. Palubka, sedačky, výplň dveří,… Po jejím vyčištění jsem jí ochranil balzámem na kůže. Ta se ještě více zmatnila a změkčila. Keramickou ochranu na kůži osobně doporučuji pouze u nové kůže, protože ta pak tolik nedýchá a u starší kůže může naopak vést k rychlejšímu stárnutí.

Celková doba práce cca 30 hodin