Menu Zavřeno

slider

Audi S7


Pracovat na této nádherné Audi s osmiválcovým motorem a perfektním zvukem byla opravdová lahůdka, kterou jsem si moc užil, protože proměna tady byla opravdu veliká.

Tato S7 změnila nedávno svého majitele, který ji chtěl dopřát to nejlepší a vrátit zpátky exkluzivní vzhled jako když opouštěla továrnu před pár lety. První den jsem se věnoval zejména přípravě na korekci laku a čištění interiéru. Auto se důkladně mylo metodou třech šampónů o třech různých pH, poté se celý lak chemicky dekontaminoval a znovu umyl již pH neutrálním šamponem. Lak Mythos schwarz byl zbaven všech vodních spotů, vápníku a najednou byl hned byl černější 🙂 . Hned ale také bylo patrnější jeho skutečné poškození. Kombinace poměrně velkého poškození, tvrdého laku, černé barvy a zadání klienta dosáhnout co největšího lesku mě donutila sáhnout po tří krokovém leštění. Po dvou dlouhých dnech, kdy se jen strojně leštilo následovala příprava a aplikace keramické ochrany ve dvou vrstvách, retuš laku a aplikace hydroochrany na čelní okno. Poslední den jsem ještě doladil interiér, vyčistil a ošetřil kožené sedačky a kožené části interiéru, ošetřil plasty a pro dokonalé vnímání vozu nakonec demontoval kola a znovu je pořádně umyl.

Po domluvě s majitelem vozu jsem po dlouhé době mohl využít pro focení exteriér kousek od dílny a mohl si tuto S7 i vyzkoušet řídit. Venku auto vypadá doslova jako polité sklem a lesk je opravdu neskutečný!

Mrknětě do galerie a hlavně na video níže

Celková doba práce 48 hodin

Video z proměny